Brno

Předchozí Zpět Následující

Konečně vyplouváme na povrch mezi areálem teplárny a náspem železniční trati. Budova, pod kterou jsme propluli, vypadá jako regluační stanice plynu. Nad hlavami se nám kříží potrubí, lávky a kabely. Brno, CZE 26. 4. 2017

Konečně vyplouváme na povrch mezi areálem teplárny a náspem železniční trati. Budova, pod kterou jsme propluli, vypadá jako regluační stanice plynu. Nad hlavami se nám kříží potrubí, lávky a kabely.Konečně vyplouváme na povrch mezi areálem teplárny a náspem železniční trati. Budova, pod kterou jsme propluli, vypadá jako regluační stanice plynu. Nad hlavami se nám kříží potrubí, lávky a kabely.Konečně vyplouváme na povrch mezi areálem teplárny a náspem železniční trati. Budova, pod kterou jsme propluli, vypadá jako regluační stanice plynu. Nad hlavami se nám kříží potrubí, lávky a kabely.Konečně vyplouváme na povrch mezi areálem teplárny a náspem železniční trati. Budova, pod kterou jsme propluli, vypadá jako regluační stanice plynu. Nad hlavami se nám kříží potrubí, lávky a kabely.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-15]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou/tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou_11.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze