Brno

Předchozí Zpět Následující

Strop se postupně snižuje. Zpočátku jedeme vsedě, později v předklonu a nakonec položení v lodi. Při velké vodě tu musí být poněkud těsno. Brno, CZE 26. 4. 2017

Strop se postupně snižuje. Zpočátku jedeme vsedě, později v předklonu a nakonec položení v lodi. Při velké vodě tu musí být poněkud těsno.Strop se postupně snižuje. Zpočátku jedeme vsedě, později v předklonu a nakonec položení v lodi. Při velké vodě tu musí být poněkud těsno.Strop se postupně snižuje. Zpočátku jedeme vsedě, později v předklonu a nakonec položení v lodi. Při velké vodě tu musí být poněkud těsno.Strop se postupně snižuje. Zpočátku jedeme vsedě, později v předklonu a nakonec položení v lodi. Při velké vodě tu musí být poněkud těsno.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-15]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou/tunely_svitavskeho_nahonu_za_spitalkou_10.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze