Brno

Předchozí Zpět Následující

Na podzim roku 2014 byla rekonstrukce stoky pod ulicí Milady Horákové ukončena a soutok obou tunelů byl uveden do provozního stavu. Brno, CZE 17. 9. 2014

Na podzim roku 2014 byla rekonstrukce stoky pod ulicí Milady Horákové ukončena a soutok obou tunelů byl uveden do provozního stavu.Na podzim roku 2014 byla rekonstrukce stoky pod ulicí Milady Horákové ukončena a soutok obou tunelů byl uveden do provozního stavu.Na podzim roku 2014 byla rekonstrukce stoky pod ulicí Milady Horákové ukončena a soutok obou tunelů byl uveden do provozního stavu.Na podzim roku 2014 byla rekonstrukce stoky pod ulicí Milady Horákové ukončena a soutok obou tunelů byl uveden do provozního stavu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-07-08]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tunel_stare_ponavky/tunel_stare_ponavky_4.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze