Brno

Předchozí Zpět Následující

Čím blíže jsme hornímu ústí štoly, tím více nápisů a čmáranic přibývá. Poslední z pětice možných vstupů do štoly (nepočítaje v to svislé šachty spojující štolu s kanalizací) je již hojně vyzdobená. Brno, CZE 10. 6. 2014

Čím blíže jsme hornímu ústí štoly, tím více nápisů a čmáranic přibývá. Poslední z pětice možných vstupů do štoly (nepočítaje v to svislé šachty spojující štolu s kanalizací) je již hojně vyzdobená.Čím blíže jsme hornímu ústí štoly, tím více nápisů a čmáranic přibývá. Poslední z pětice možných vstupů do štoly (nepočítaje v to svislé šachty spojující štolu s kanalizací) je již hojně vyzdobená.Čím blíže jsme hornímu ústí štoly, tím více nápisů a čmáranic přibývá. Poslední z pětice možných vstupů do štoly (nepočítaje v to svislé šachty spojující štolu s kanalizací) je již hojně vyzdobená.Čím blíže jsme hornímu ústí štoly, tím více nápisů a čmáranic přibývá. Poslední z pětice možných vstupů do štoly (nepočítaje v to svislé šachty spojující štolu s kanalizací) je již hojně vyzdobená.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-08-24]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tunel_ponavky/tunel_ponavky_30.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze