Brno

Předchozí Zpět Následující

Obě svislé šachty jsou s podzemním tokem Ponávky propojené krátkými vodorovnými chodbami. Zde je opět jemná mlha způsobená mísením vlhkého teplého a studeného vzduchu. Brno, CZE 10. 6. 2014

Obě svislé šachty jsou s podzemním tokem Ponávky propojené krátkými vodorovnými chodbami. Zde je opět jemná mlha způsobená mísením vlhkého teplého a studeného vzduchu.Obě svislé šachty jsou s podzemním tokem Ponávky propojené krátkými vodorovnými chodbami. Zde je opět jemná mlha způsobená mísením vlhkého teplého a studeného vzduchu.Obě svislé šachty jsou s podzemním tokem Ponávky propojené krátkými vodorovnými chodbami. Zde je opět jemná mlha způsobená mísením vlhkého teplého a studeného vzduchu.Obě svislé šachty jsou s podzemním tokem Ponávky propojené krátkými vodorovnými chodbami. Zde je opět jemná mlha způsobená mísením vlhkého teplého a studeného vzduchu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-08-24]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tunel_ponavky/tunel_ponavky_20.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze