Brno

Předchozí Zpět Následující

Do tmavého a tichého světa podzemí vedou dvě svislé šachty vybavené přepychovým schodištěm o výšce několika desítek metrů. Po hodině v chladu a tmě stoupáme k povrchu. Brno, CZE 10. 6. 2014

Do tmavého a tichého světa podzemí vedou dvě svislé šachty vybavené přepychovým schodištěm o výšce několika desítek metrů. Po hodině v chladu a tmě stoupáme k povrchu.Do tmavého a tichého světa podzemí vedou dvě svislé šachty vybavené přepychovým schodištěm o výšce několika desítek metrů. Po hodině v chladu a tmě stoupáme k povrchu.Do tmavého a tichého světa podzemí vedou dvě svislé šachty vybavené přepychovým schodištěm o výšce několika desítek metrů. Po hodině v chladu a tmě stoupáme k povrchu.Do tmavého a tichého světa podzemí vedou dvě svislé šachty vybavené přepychovým schodištěm o výšce několika desítek metrů. Po hodině v chladu a tmě stoupáme k povrchu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-08-24]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tunel_ponavky/tunel_ponavky_15.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze