Brno

Předchozí Zpět Následující

Sintrové útvary mají občas zajímavé tvary a barvy, místy je slyšet rozstřikující se kapky. Jinak je tu mrtvo - v obrovské hloubce a naprosté tmě nemůže nic růst a tedy ani běhat nebo létat. Brno, CZE 10. 6. 2014

Sintrové útvary mají občas zajímavé tvary a barvy, místy je slyšet rozstřikující se kapky. Jinak je tu mrtvo - v obrovské hloubce a naprosté tmě nemůže nic růst a tedy ani běhat nebo létat.Sintrové útvary mají občas zajímavé tvary a barvy, místy je slyšet rozstřikující se kapky. Jinak je tu mrtvo - v obrovské hloubce a naprosté tmě nemůže nic růst a tedy ani běhat nebo létat.Sintrové útvary mají občas zajímavé tvary a barvy, místy je slyšet rozstřikující se kapky. Jinak je tu mrtvo - v obrovské hloubce a naprosté tmě nemůže nic růst a tedy ani běhat nebo létat.Sintrové útvary mají občas zajímavé tvary a barvy, místy je slyšet rozstřikující se kapky. Jinak je tu mrtvo - v obrovské hloubce a naprosté tmě nemůže nic růst a tedy ani běhat nebo létat.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-10-15]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tunel_ponavky/tunel_ponavky_13.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze