Brno

Předchozí Zpět Následující

Jinak, než na lodi, se zespodu do štoly nedá. Vzhůru to naopak (mimo chvíle, kdy má Ponávka zvýšený průtok) jde jen pěšky. Přivazujeme čluny a pokračujeme po svých. Brno, CZE 10. 6. 2014

Jinak, než na lodi, se zespodu do štoly nedá. Vzhůru to naopak (mimo chvíle, kdy má Ponávka zvýšený průtok) jde jen pěšky. Přivazujeme čluny a pokračujeme po svých.Jinak, než na lodi, se zespodu do štoly nedá. Vzhůru to naopak (mimo chvíle, kdy má Ponávka zvýšený průtok) jde jen pěšky. Přivazujeme čluny a pokračujeme po svých.Jinak, než na lodi, se zespodu do štoly nedá. Vzhůru to naopak (mimo chvíle, kdy má Ponávka zvýšený průtok) jde jen pěšky. Přivazujeme čluny a pokračujeme po svých.Jinak, než na lodi, se zespodu do štoly nedá. Vzhůru to naopak (mimo chvíle, kdy má Ponávka zvýšený průtok) jde jen pěšky. Přivazujeme čluny a pokračujeme po svých.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-10-15]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tunel_ponavky/tunel_ponavky_10.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze