Brno

Předchozí Zpět Následující

Protože areál zkrachovalé tiskárny je opravdu rozsáhlý a členitý, začínáme systematicky v nejnižších polohách - ve sklepě, který částečně hostil výměník pro ústřední topení. Brno, CZE 7. 5. 2018

Protože areál zkrachovalé tiskárny je opravdu rozsáhlý a členitý, začínáme systematicky v nejnižších polohách - ve sklepě, který částečně hostil výměník pro ústřední topení.Protože areál zkrachovalé tiskárny je opravdu rozsáhlý a členitý, začínáme systematicky v nejnižších polohách - ve sklepě, který částečně hostil výměník pro ústřední topení.Protože areál zkrachovalé tiskárny je opravdu rozsáhlý a členitý, začínáme systematicky v nejnižších polohách - ve sklepě, který částečně hostil výměník pro ústřední topení.Protože areál zkrachovalé tiskárny je opravdu rozsáhlý a členitý, začínáme systematicky v nejnižších polohách - ve sklepě, který částečně hostil výměník pro ústřední topení.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-10-31]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tiskarna_typia/tiskarna_typia_3.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze