Brno

Předchozí Zpět Následující

Hala s odvážnou betonovou skořepinou byla podle starých map postavena snad ve 40. letech 20. století. O 60 let později nevydržela nápor sněhu a zhroutila se pod jeho i vlastní váhou. Brno, CZE 7. 5. 2018

Hala s odvážnou betonovou skořepinou byla podle starých map postavena snad ve 40. letech 20. století. O 60 let později nevydržela nápor sněhu a zhroutila se pod jeho i vlastní váhou.Hala s odvážnou betonovou skořepinou byla podle starých map postavena snad ve 40. letech 20. století. O 60 let později nevydržela nápor sněhu a zhroutila se pod jeho i vlastní váhou.Hala s odvážnou betonovou skořepinou byla podle starých map postavena snad ve 40. letech 20. století. O 60 let později nevydržela nápor sněhu a zhroutila se pod jeho i vlastní váhou.Hala s odvážnou betonovou skořepinou byla podle starých map postavena snad ve 40. letech 20. století. O 60 let později nevydržela nápor sněhu a zhroutila se pod jeho i vlastní váhou.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-10-28]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tiskarna_typia/tiskarna_typia_11.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze