Brno

Předchozí Zpět Následující

Kalkulátor Tesla Oku 107 se vyráběl v Bratislavě a místo LCD displeje využíval velice neobvyklou metodu zobrazování číslic pomoci digitronů - skleněných svítících elektronek. Brno, CZE 7. 5. 2018

Kalkulátor Tesla Oku 107 se vyráběl v Bratislavě a místo LCD displeje využíval velice neobvyklou metodu zobrazování číslic pomoci digitronů - skleněných svítících elektronek.Kalkulátor Tesla Oku 107 se vyráběl v Bratislavě a místo LCD displeje využíval velice neobvyklou metodu zobrazování číslic pomoci digitronů - skleněných svítících elektronek.Kalkulátor Tesla Oku 107 se vyráběl v Bratislavě a místo LCD displeje využíval velice neobvyklou metodu zobrazování číslic pomoci digitronů - skleněných svítících elektronek.Kalkulátor Tesla Oku 107 se vyráběl v Bratislavě a místo LCD displeje využíval velice neobvyklou metodu zobrazování číslic pomoci digitronů - skleněných svítících elektronek.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-01-22]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Tiskarna_typia/tiskarna_typia_100.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze