Brno

Zpět Následující

Továrna Kras zaujímala prostor mezi ulicemi Veletržní, Křížovou, Rybářskou a Bělidly na ostrově mezi Svratkou a Svrateckým náhonem. Shodou okolností jde o místo v těsné blízkosti nejstaršího osídlení na území dnešního Brna, kde stával na počátku 10. století přemyslovský hrad Brno. Brno, CZE 10. 5. 2018

Továrna Kras zaujímala prostor mezi ulicemi Veletržní, Křížovou, Rybářskou a Bělidly na ostrově mezi Svratkou a Svrateckým náhonem. Shodou okolností jde o místo v těsné blízkosti nejstaršího osídlení na území dnešního Brna, kde stával na počátku 10. století přemyslovský hrad Brno.Továrna Kras zaujímala prostor mezi ulicemi Veletržní, Křížovou, Rybářskou a Bělidly na ostrově mezi Svratkou a Svrateckým náhonem. Shodou okolností jde o místo v těsné blízkosti nejstaršího osídlení na území dnešního Brna, kde stával na počátku 10. století přemyslovský hrad Brno.Továrna Kras zaujímala prostor mezi ulicemi Veletržní, Křížovou, Rybářskou a Bělidly na ostrově mezi Svratkou a Svrateckým náhonem. Shodou okolností jde o místo v těsné blízkosti nejstaršího osídlení na území dnešního Brna, kde stával na počátku 10. století přemyslovský hrad Brno.
   
Koupit obrázek

Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-02-22]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Textilni_tovarna_kras/textilni_tovarna_kras_mapka_1.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze