Brno

Předchozí Zpět Následující

V roce 2018 je už jedenáctým rokem na místě bývalé továrny nevyužitá plocha. Hromadami odpadků v brownfieldu se prohání nenažrané krysy a přes pozemek si zkracují cestu kolemjdoucí. Zřejmě se brzy dočkají a historické území protne úplně nová ulice. Brno, CZE 24. 4. 2018

V roce 2018 je už jedenáctým rokem na místě bývalé továrny nevyužitá plocha. Hromadami odpadků v brownfieldu se prohání nenažrané krysy a přes pozemek si zkracují cestu kolemjdoucí. Zřejmě se brzy dočkají a historické území protne úplně nová ulice.V roce 2018 je už jedenáctým rokem na místě bývalé továrny nevyužitá plocha. Hromadami odpadků v brownfieldu se prohání nenažrané krysy a přes pozemek si zkracují cestu kolemjdoucí. Zřejmě se brzy dočkají a historické území protne úplně nová ulice.V roce 2018 je už jedenáctým rokem na místě bývalé továrny nevyužitá plocha. Hromadami odpadků v brownfieldu se prohání nenažrané krysy a přes pozemek si zkracují cestu kolemjdoucí. Zřejmě se brzy dočkají a historické území protne úplně nová ulice.V roce 2018 je už jedenáctým rokem na místě bývalé továrny nevyužitá plocha. Hromadami odpadků v brownfieldu se prohání nenažrané krysy a přes pozemek si zkracují cestu kolemjdoucí. Zřejmě se brzy dočkají a historické území protne úplně nová ulice.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-03-22]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Textilni_tovarna_kras/textilni_tovarna_kras_88.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze