Brno

Předchozí Zpět Následující

Loučíme se s Krasem pohledem na baráčky Kamenné kolonie na protějším břehu, kde snad kdysi bydleli i někteří z dělníků zdejší továrny. Brno, CZE 11. 4. 2018

Loučíme se s Krasem pohledem na baráčky Kamenné kolonie na protějším břehu, kde snad kdysi bydleli i někteří z dělníků zdejší továrny.Loučíme se s Krasem pohledem na baráčky Kamenné kolonie na protějším břehu, kde snad kdysi bydleli i někteří z dělníků zdejší továrny.Loučíme se s Krasem pohledem na baráčky Kamenné kolonie na protějším břehu, kde snad kdysi bydleli i někteří z dělníků zdejší továrny.Loučíme se s Krasem pohledem na baráčky Kamenné kolonie na protějším břehu, kde snad kdysi bydleli i někteří z dělníků zdejší továrny.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-03-22]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Textilni_tovarna_kras/textilni_tovarna_kras_83.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze