Brno

Předchozí Zpět Následující

Hromadu odpadu před garážemi sice nemají místní bezdomovci na svědomí zcela, ale úspěšně k ní přispívají. Přes den se tu honí rozdivočelé krysy. Brno, CZE 11. 4. 2018

Hromadu odpadu před garážemi sice nemají místní bezdomovci na svědomí zcela, ale úspěšně k ní přispívají. Přes den se tu honí rozdivočelé krysy.Hromadu odpadu před garážemi sice nemají místní bezdomovci na svědomí zcela, ale úspěšně k ní přispívají. Přes den se tu honí rozdivočelé krysy.Hromadu odpadu před garážemi sice nemají místní bezdomovci na svědomí zcela, ale úspěšně k ní přispívají. Přes den se tu honí rozdivočelé krysy.Hromadu odpadu před garážemi sice nemají místní bezdomovci na svědomí zcela, ale úspěšně k ní přispívají. Přes den se tu honí rozdivočelé krysy.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-03-22]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Textilni_tovarna_kras/textilni_tovarna_kras_81.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze