Brno

Předchozí Zpět Následující

Jedněmi z mála budov, které zbyly z Krasu po ukončení demolice v roce 2008, jsou tyto zapadlé garáže v severovýchodním rohu areálu. Brno, CZE 11. 4. 2018

Jedněmi z mála budov, které zbyly z Krasu po ukončení demolice v roce 2008, jsou tyto zapadlé garáže v severovýchodním rohu areálu.Jedněmi z mála budov, které zbyly z Krasu po ukončení demolice v roce 2008, jsou tyto zapadlé garáže v severovýchodním rohu areálu.Jedněmi z mála budov, které zbyly z Krasu po ukončení demolice v roce 2008, jsou tyto zapadlé garáže v severovýchodním rohu areálu.Jedněmi z mála budov, které zbyly z Krasu po ukončení demolice v roce 2008, jsou tyto zapadlé garáže v severovýchodním rohu areálu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-03-22]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Textilni_tovarna_kras/textilni_tovarna_kras_80.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze