Brno

Předchozí Zpět Následující

Jde o jeden z posledních lukrativních brownfieldů podobné velikosti v centru Brna. Po střídmém pokusu o udržení průmyslového ducha ve Vaňkovce, totální ztrátě UP a promarněné šanci zachovat duch Moravského Manchesteru ve Vlněně se zřejmě dočkáme další diskutabilní stavby. Brno, CZE 11. 4. 2018

Jde o jeden z posledních lukrativních brownfieldů podobné velikosti v centru Brna. Po střídmém pokusu o udržení průmyslového ducha ve Vaňkovce, totální ztrátě UP a promarněné šanci zachovat duch Moravského Manchesteru ve Vlněně se zřejmě dočkáme další diskutabilní stavby.Jde o jeden z posledních lukrativních brownfieldů podobné velikosti v centru Brna. Po střídmém pokusu o udržení průmyslového ducha ve Vaňkovce, totální ztrátě UP a promarněné šanci zachovat duch Moravského Manchesteru ve Vlněně se zřejmě dočkáme další diskutabilní stavby.Jde o jeden z posledních lukrativních brownfieldů podobné velikosti v centru Brna. Po střídmém pokusu o udržení průmyslového ducha ve Vaňkovce, totální ztrátě UP a promarněné šanci zachovat duch Moravského Manchesteru ve Vlněně se zřejmě dočkáme další diskutabilní stavby.Jde o jeden z posledních lukrativních brownfieldů podobné velikosti v centru Brna. Po střídmém pokusu o udržení průmyslového ducha ve Vaňkovce, totální ztrátě UP a promarněné šanci zachovat duch Moravského Manchesteru ve Vlněně se zřejmě dočkáme další diskutabilní stavby.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-03-22]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Textilni_tovarna_kras/textilni_tovarna_kras_79.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze