Brno

Předchozí Zpět Následující

Je skoro k neuvěření, že v těsné blízkosti jednoho z nejdůležitějších městských center je možné i v roce 2018 nalézt hynoucí svědky brněnského textiláctví - hrozné i krásné současně. Brno, CZE 11. 4. 2018

Je skoro k neuvěření, že v těsné blízkosti jednoho z nejdůležitějších městských center je možné i v roce 2018 nalézt hynoucí svědky brněnského textiláctví - hrozné i krásné současně.Je skoro k neuvěření, že v těsné blízkosti jednoho z nejdůležitějších městských center je možné i v roce 2018 nalézt hynoucí svědky brněnského textiláctví - hrozné i krásné současně.Je skoro k neuvěření, že v těsné blízkosti jednoho z nejdůležitějších městských center je možné i v roce 2018 nalézt hynoucí svědky brněnského textiláctví - hrozné i krásné současně.Je skoro k neuvěření, že v těsné blízkosti jednoho z nejdůležitějších městských center je možné i v roce 2018 nalézt hynoucí svědky brněnského textiláctví - hrozné i krásné současně.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-02-26]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Textilni_tovarna_kras/textilni_tovarna_kras_72.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze