Brno

Předchozí Zpět Následující

Smutný pohled na trosky brněnského textilního průmyslu je příznačným pro celé období počátku 21. století. Rozklad v přímém přenosu z ulice Veletržní. Brno, CZE 11. 4. 2018

Smutný pohled na trosky brněnského textilního průmyslu je příznačným pro celé období počátku 21. století. Rozklad v přímém přenosu z ulice Veletržní.Smutný pohled na trosky brněnského textilního průmyslu je příznačným pro celé období počátku 21. století. Rozklad v přímém přenosu z ulice Veletržní.Smutný pohled na trosky brněnského textilního průmyslu je příznačným pro celé období počátku 21. století. Rozklad v přímém přenosu z ulice Veletržní.Smutný pohled na trosky brněnského textilního průmyslu je příznačným pro celé období počátku 21. století. Rozklad v přímém přenosu z ulice Veletržní.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-02-17]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Textilni_tovarna_kras/textilni_tovarna_kras_71.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze