Brno

Předchozí Zpět Následující

Zadní trakt v zadním cípu továrny Kras. Z budov s trojúhelníkovými štíty v pozadí zsltaly dodnes obvodové zdi obrácené do Veletržní ulice. Brno, CZE 23. 4. 2007

Zadní trakt v zadním cípu továrny Kras. Z budov s trojúhelníkovými štíty v pozadí zsltaly dodnes obvodové zdi obrácené do Veletržní ulice.Zadní trakt v zadním cípu továrny Kras. Z budov s trojúhelníkovými štíty v pozadí zsltaly dodnes obvodové zdi obrácené do Veletržní ulice.Zadní trakt v zadním cípu továrny Kras. Z budov s trojúhelníkovými štíty v pozadí zsltaly dodnes obvodové zdi obrácené do Veletržní ulice.Zadní trakt v zadním cípu továrny Kras. Z budov s trojúhelníkovými štíty v pozadí zsltaly dodnes obvodové zdi obrácené do Veletržní ulice.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-03-22]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Textilni_tovarna_kras/textilni_tovarna_kras_69.jpg&typzarizeni=c.
 
Desktopová verze | Mobilní verze