Brno

Předchozí Zpět Následující

Tak vypadlo místo, kde komín stál na jaře roku 2018. Možná, že některé z cihel na hromadě pochází z jeho štíhlého pláště. Brno, CZE 11. 4. 2018


Warning: getimagesize(Temata/Textilni_tovarna_kras/textilni_tovarna_kras_66.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/99116/virtual/www/domains/druhebrno.smerem.cz/obrazek.php on line 112

Warning: Division by zero in /data/web/virtuals/99116/virtual/www/domains/druhebrno.smerem.cz/obrazek.php on line 113
Tak vypadlo místo, kde komín stál na jaře roku 2018. Možná, že některé z cihel na hromadě pochází z jeho štíhlého pláště.Tak vypadlo místo, kde komín stál na jaře roku 2018. Možná, že některé z cihel na hromadě pochází z jeho štíhlého pláště.Tak vypadlo místo, kde komín stál na jaře roku 2018. Možná, že některé z cihel na hromadě pochází z jeho štíhlého pláště.Tak vypadlo místo, kde komín stál na jaře roku 2018. Možná, že některé z cihel na hromadě pochází z jeho štíhlého pláště.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-05-25]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Textilni_tovarna_kras/textilni_tovarna_kras_66.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze