Brno

Předchozí Zpět Následující

Nejmodernější čtyřpodlažní budova textilky byla v dobrém stavu a její demolici se dalo předejít. V popředí trosky provozních budov, které přežily demolici většiny továrny o víc než desetiletí a postupně obrostly náletovým lesem. Brno, CZE 23. 4. 2007

Nejmodernější čtyřpodlažní budova textilky byla v dobrém stavu a její demolici se dalo předejít. V popředí trosky provozních budov, které přežily demolici většiny továrny o víc než desetiletí a postupně obrostly náletovým lesem.Nejmodernější čtyřpodlažní budova textilky byla v dobrém stavu a její demolici se dalo předejít. V popředí trosky provozních budov, které přežily demolici většiny továrny o víc než desetiletí a postupně obrostly náletovým lesem.Nejmodernější čtyřpodlažní budova textilky byla v dobrém stavu a její demolici se dalo předejít. V popředí trosky provozních budov, které přežily demolici většiny továrny o víc než desetiletí a postupně obrostly náletovým lesem.Nejmodernější čtyřpodlažní budova textilky byla v dobrém stavu a její demolici se dalo předejít. V popředí trosky provozních budov, které přežily demolici většiny továrny o víc než desetiletí a postupně obrostly náletovým lesem.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-02-22]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Textilni_tovarna_kras/textilni_tovarna_kras_4.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze