Brno

Předchozí Zpět Následující

Ve vyrabovaných stavebních buňkách přebývali nejrůznější obyvatelé. Třeba vyděšená děvčata bez dozoru. V pozadáí je komín teplárny, který jako jediný z trojice komínů přežil, protože nebyl součástí továrny. Brno, CZE 23. 4. 2007

Ve vyrabovaných stavebních buňkách přebývali nejrůznější obyvatelé. Třeba vyděšená děvčata bez dozoru. V pozadáí je komín teplárny, který jako jediný z trojice komínů přežil, protože nebyl součástí továrny.Ve vyrabovaných stavebních buňkách přebývali nejrůznější obyvatelé. Třeba vyděšená děvčata bez dozoru. V pozadáí je komín teplárny, který jako jediný z trojice komínů přežil, protože nebyl součástí továrny.Ve vyrabovaných stavebních buňkách přebývali nejrůznější obyvatelé. Třeba vyděšená děvčata bez dozoru. V pozadáí je komín teplárny, který jako jediný z trojice komínů přežil, protože nebyl součástí továrny.Ve vyrabovaných stavebních buňkách přebývali nejrůznější obyvatelé. Třeba vyděšená děvčata bez dozoru. V pozadáí je komín teplárny, který jako jediný z trojice komínů přežil, protože nebyl součástí továrny.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-04-21]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Textilni_tovarna_kras/textilni_tovarna_kras_33.jpg&typzarizeni=m.
 
Desktopová verze | Mobilní verze