Brno

Předchozí Zpět Následující

Krátce před svým zbouráním se továrna Kras stala svobodným prostorem pro umělce všeho druhu. Tak svobodným, až z toho někdy šel po zádech mráz. Brno, CZE 23. 4. 2007

Krátce před svým zbouráním se továrna Kras stala svobodným prostorem pro umělce všeho druhu. Tak svobodným, až z toho někdy šel po zádech mráz.Krátce před svým zbouráním se továrna Kras stala svobodným prostorem pro umělce všeho druhu. Tak svobodným, až z toho někdy šel po zádech mráz.Krátce před svým zbouráním se továrna Kras stala svobodným prostorem pro umělce všeho druhu. Tak svobodným, až z toho někdy šel po zádech mráz.Krátce před svým zbouráním se továrna Kras stala svobodným prostorem pro umělce všeho druhu. Tak svobodným, až z toho někdy šel po zádech mráz.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-02-22]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Textilni_tovarna_kras/textilni_tovarna_kras_30.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze