Brno

Předchozí Zpět Následující

Vzhledem k tomu, že továrna zde (pravděpodobně?) působila až po 2. světové válce, sloužily zřejmě tyhle dvorní přístavby původně jiným účelům. Brno, CZE 23. 4. 2007

Vzhledem k tomu, že továrna zde (pravděpodobně?) působila až po 2. světové válce, sloužily zřejmě tyhle dvorní přístavby původně jiným účelům.Vzhledem k tomu, že továrna zde (pravděpodobně?) působila až po 2. světové válce, sloužily zřejmě tyhle dvorní přístavby původně jiným účelům.Vzhledem k tomu, že továrna zde (pravděpodobně?) působila až po 2. světové válce, sloužily zřejmě tyhle dvorní přístavby původně jiným účelům.Vzhledem k tomu, že továrna zde (pravděpodobně?) působila až po 2. světové válce, sloužily zřejmě tyhle dvorní přístavby původně jiným účelům.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-02-22]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Textilni_tovarna_kras/textilni_tovarna_kras_27.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze