Brno

Předchozí Zpět Následující

Hmoty nízkých i vyšších továrních hal a skladů se tu na sebe kupily napříč prostorem i časem. Ani se nedá říct, že by to bylo správným směrem. Brno, CZE 23. 4. 2007

Hmoty nízkých i vyšších továrních hal a skladů se tu na sebe kupily napříč prostorem i časem. Ani se nedá říct, že by to bylo správným směrem.Hmoty nízkých i vyšších továrních hal a skladů se tu na sebe kupily napříč prostorem i časem. Ani se nedá říct, že by to bylo správným směrem.Hmoty nízkých i vyšších továrních hal a skladů se tu na sebe kupily napříč prostorem i časem. Ani se nedá říct, že by to bylo správným směrem.Hmoty nízkých i vyšších továrních hal a skladů se tu na sebe kupily napříč prostorem i časem. Ani se nedá říct, že by to bylo správným směrem.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-02-22]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Textilni_tovarna_kras/textilni_tovarna_kras_21.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze