Brno

Předchozí Zpět Následující

Živelnost přístaveb a vestaveb v několika spojených dvorech, které tvořily zázemí továrny byla nejsilnějším momentem jinak architektonicky spíše bezcenných budov. Brno, CZE 23. 4. 2007

Živelnost přístaveb a vestaveb v několika spojených dvorech, které tvořily zázemí továrny byla nejsilnějším momentem jinak architektonicky spíše bezcenných budov.Živelnost přístaveb a vestaveb v několika spojených dvorech, které tvořily zázemí továrny byla nejsilnějším momentem jinak architektonicky spíše bezcenných budov.Živelnost přístaveb a vestaveb v několika spojených dvorech, které tvořily zázemí továrny byla nejsilnějším momentem jinak architektonicky spíše bezcenných budov.Živelnost přístaveb a vestaveb v několika spojených dvorech, které tvořily zázemí továrny byla nejsilnějším momentem jinak architektonicky spíše bezcenných budov.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-02-22]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Textilni_tovarna_kras/textilni_tovarna_kras_20.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze