Brno

Předchozí Zpět Následující

Nápisy na zadní bráně a vjezdu pro vozidla velkoodběratelů svědčí o marné snaze vedení závodu přeorientovat se na vývoz do západní Evropy na přelomu tisíciletí. Brno, CZE 23. 4. 2007

Nápisy na zadní bráně a vjezdu pro vozidla velkoodběratelů svědčí o marné snaze vedení závodu přeorientovat se na vývoz do západní Evropy na přelomu tisíciletí.Nápisy na zadní bráně a vjezdu pro vozidla velkoodběratelů svědčí o marné snaze vedení závodu přeorientovat se na vývoz do západní Evropy na přelomu tisíciletí.Nápisy na zadní bráně a vjezdu pro vozidla velkoodběratelů svědčí o marné snaze vedení závodu přeorientovat se na vývoz do západní Evropy na přelomu tisíciletí.Nápisy na zadní bráně a vjezdu pro vozidla velkoodběratelů svědčí o marné snaze vedení závodu přeorientovat se na vývoz do západní Evropy na přelomu tisíciletí.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-02-22]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Textilni_tovarna_kras/textilni_tovarna_kras_11.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze