Brno

Předchozí Zpět Následující

Čtvrtý tunel ve třetím úseku Svitavského náhonu podchází přímo pod vrátnicí u vjezdu do brněnských tepláren. Původně na tomto místě náhon zatáčel ostře doprava, v roce 1930 byl ale přeložen. Brno, CZE 7. 8. 2016

Čtvrtý tunel ve třetím úseku Svitavského náhonu podchází přímo pod vrátnicí u vjezdu do brněnských tepláren. Původně na tomto místě náhon zatáčel ostře doprava, v roce 1930 byl ale přeložen.Čtvrtý tunel ve třetím úseku Svitavského náhonu podchází přímo pod vrátnicí u vjezdu do brněnských tepláren. Původně na tomto místě náhon zatáčel ostře doprava, v roce 1930 byl ale přeložen.Čtvrtý tunel ve třetím úseku Svitavského náhonu podchází přímo pod vrátnicí u vjezdu do brněnských tepláren. Původně na tomto místě náhon zatáčel ostře doprava, v roce 1930 byl ale přeložen.Čtvrtý tunel ve třetím úseku Svitavského náhonu podchází přímo pod vrátnicí u vjezdu do brněnských tepláren. Původně na tomto místě náhon zatáčel ostře doprava, v roce 1930 byl ale přeložen.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-12-11]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Svitavsky_nahon/svitavsky_nahon_228.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze