Brno

Předchozí Zpět Následující

Plavba je s menšími obtížemi možná od stavidla na Svitavě až po začátek prvního podzemního úseku, vedeného betonovou rourou příliš úzkou pro loď. Brno, CZE 5. 8. 2016

Plavba je s menšími obtížemi možná od stavidla na Svitavě až po začátek prvního podzemního úseku, vedeného betonovou rourou příliš úzkou pro loď.Plavba je s menšími obtížemi možná od stavidla na Svitavě až po začátek prvního podzemního úseku, vedeného betonovou rourou příliš úzkou pro loď.Plavba je s menšími obtížemi možná od stavidla na Svitavě až po začátek prvního podzemního úseku, vedeného betonovou rourou příliš úzkou pro loď.Plavba je s menšími obtížemi možná od stavidla na Svitavě až po začátek prvního podzemního úseku, vedeného betonovou rourou příliš úzkou pro loď.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-01-21]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Svitavsky_nahon/svitavsky_nahon_131.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze