Brno

Předchozí Zpět Následující

Ve druhé polovině roku 2014 prošlo stavidlo na počátku náhonu za ulicí Tkalcovskou rekonstrukcí. Řeka se však v říjnu poněkud rozvodnila, což způsobilo určité problémy - katastrofu, při které by přívalová vlna hrnula Dolním Cejlem, po Křenové a na Zvonařku, se však podařilo odvrátit. Brno, CZE 2. 10. 2014

Ve druhé polovině roku 2014 prošlo stavidlo na počátku náhonu za ulicí Tkalcovskou rekonstrukcí. Řeka se však v říjnu poněkud rozvodnila, což způsobilo určité problémy - katastrofu, při které by přívalová vlna hrnula Dolním Cejlem, po Křenové a na Zvonařku, se však podařilo odvrátit.Ve druhé polovině roku 2014 prošlo stavidlo na počátku náhonu za ulicí Tkalcovskou rekonstrukcí. Řeka se však v říjnu poněkud rozvodnila, což způsobilo určité problémy - katastrofu, při které by přívalová vlna hrnula Dolním Cejlem, po Křenové a na Zvonařku, se však podařilo odvrátit.Ve druhé polovině roku 2014 prošlo stavidlo na počátku náhonu za ulicí Tkalcovskou rekonstrukcí. Řeka se však v říjnu poněkud rozvodnila, což způsobilo určité problémy - katastrofu, při které by přívalová vlna hrnula Dolním Cejlem, po Křenové a na Zvonařku, se však podařilo odvrátit.Ve druhé polovině roku 2014 prošlo stavidlo na počátku náhonu za ulicí Tkalcovskou rekonstrukcí. Řeka se však v říjnu poněkud rozvodnila, což způsobilo určité problémy - katastrofu, při které by přívalová vlna hrnula Dolním Cejlem, po Křenové a na Zvonařku, se však podařilo odvrátit.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-05-27]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Svitavsky_nahon/svitavsky_nahon_121.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze