Brno

Předchozí Zpět Následující

Nejjižnější, nejširší a nejhlouběji položená místnost byla ve špatném stavu, a proto bylo nutné ji vyztužit železobetonovou skořápkou. Brno, CZE 9. 4. 2016

Nejjižnější, nejširší a nejhlouběji položená místnost byla ve špatném stavu, a proto bylo nutné ji vyztužit železobetonovou skořápkou.Nejjižnější, nejširší a nejhlouběji položená místnost byla ve špatném stavu, a proto bylo nutné ji vyztužit železobetonovou skořápkou.Nejjižnější, nejširší a nejhlouběji položená místnost byla ve špatném stavu, a proto bylo nutné ji vyztužit železobetonovou skořápkou.Nejjižnější, nejširší a nejhlouběji položená místnost byla ve špatném stavu, a proto bylo nutné ji vyztužit železobetonovou skořápkou.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-08-21]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Sklepy_pod_kapucinskym_namestim/sklepy_pod_kapucinskym_namestim_5.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze