Brno

Předchozí Zpět Následující

Zděné sklepy jsou uzavřeny valenou cihlovou klenbou, která obstála zkoušku staletí a až na výjimky nepotřebovala podporu železobetonu. Brno, CZE 9. 4. 2016

Zděné sklepy jsou uzavřeny valenou cihlovou klenbou, která obstála zkoušku staletí a až na výjimky nepotřebovala podporu železobetonu.Zděné sklepy jsou uzavřeny valenou cihlovou klenbou, která obstála zkoušku staletí a až na výjimky nepotřebovala podporu železobetonu.Zděné sklepy jsou uzavřeny valenou cihlovou klenbou, která obstála zkoušku staletí a až na výjimky nepotřebovala podporu železobetonu.Zděné sklepy jsou uzavřeny valenou cihlovou klenbou, která obstála zkoušku staletí a až na výjimky nepotřebovala podporu železobetonu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-08-21]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Sklepy_pod_kapucinskym_namestim/sklepy_pod_kapucinskym_namestim_4.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze