Brno

Předchozí Zpět Následující

Hlavní obdélníkovou místnost doplňuje menší komora podobného pofilu, jejíž severní stěna je neforemně dozdívaná v podivném úhlu. Tudy se asi do sklepa původně vcházelo. Brno, CZE 28. 1. 2016

Hlavní obdélníkovou místnost doplňuje menší komora podobného pofilu, jejíž severní stěna je neforemně dozdívaná v podivném úhlu. Tudy se asi do sklepa původně vcházelo.Hlavní obdélníkovou místnost doplňuje menší komora podobného pofilu, jejíž severní stěna je neforemně dozdívaná v podivném úhlu. Tudy se asi do sklepa původně vcházelo.Hlavní obdélníkovou místnost doplňuje menší komora podobného pofilu, jejíž severní stěna je neforemně dozdívaná v podivném úhlu. Tudy se asi do sklepa původně vcházelo.Hlavní obdélníkovou místnost doplňuje menší komora podobného pofilu, jejíž severní stěna je neforemně dozdívaná v podivném úhlu. Tudy se asi do sklepa původně vcházelo.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-11-15]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Sklepy_pod_dvorakovou_ulici/sklepy_pod_dvorakovou_ulici_5.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze