Brno

Předchozí Zpět Následující

Jedno z křížení chodem ve sklepech pod Fajfkou. Pokud hladina vody vystoupá ještě o pár centimetrů výš, dá se tu projíždět na lodi. Brno, CZE 30. 5. 2018

Jedno z křížení chodem ve sklepech pod Fajfkou. Pokud hladina vody vystoupá ještě o pár centimetrů výš, dá se tu projíždět na lodi.Jedno z křížení chodem ve sklepech pod Fajfkou. Pokud hladina vody vystoupá ještě o pár centimetrů výš, dá se tu projíždět na lodi.Jedno z křížení chodem ve sklepech pod Fajfkou. Pokud hladina vody vystoupá ještě o pár centimetrů výš, dá se tu projíždět na lodi.Jedno z křížení chodem ve sklepech pod Fajfkou. Pokud hladina vody vystoupá ještě o pár centimetrů výš, dá se tu projíždět na lodi.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-10-14]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Sklepy_hospody_u_velike_dymky/sklepy_hospody_u_velike_dymky_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze