Brno

Předchozí Zpět Následující

Směrem z kopce, tj. k severovýchodu, vede rovnoběžně s Orlí ulicí zazděná chodba. Za příčkou je zával a za ním možná dosud neobjevené podzemní prostory. Z nich vychází kořínky, které prorůstají zdí a vytváří na ní vějíře jako obrazce z ilustrací Pavla Čecha. Brno, CZE 15. 1. 2014

Směrem z kopce, tj. k severovýchodu, vede rovnoběžně s Orlí ulicí zazděná chodba. Za příčkou je zával a za ním možná dosud neobjevené podzemní prostory. Z nich vychází kořínky, které prorůstají zdí a vytváří na ní vějíře jako obrazce z ilustrací Pavla Čecha.Směrem z kopce, tj. k severovýchodu, vede rovnoběžně s Orlí ulicí zazděná chodba. Za příčkou je zával a za ním možná dosud neobjevené podzemní prostory. Z nich vychází kořínky, které prorůstají zdí a vytváří na ní vějíře jako obrazce z ilustrací Pavla Čecha.Směrem z kopce, tj. k severovýchodu, vede rovnoběžně s Orlí ulicí zazděná chodba. Za příčkou je zával a za ním možná dosud neobjevené podzemní prostory. Z nich vychází kořínky, které prorůstají zdí a vytváří na ní vějíře jako obrazce z ilustrací Pavla Čecha.Směrem z kopce, tj. k severovýchodu, vede rovnoběžně s Orlí ulicí zazděná chodba. Za příčkou je zával a za ním možná dosud neobjevené podzemní prostory. Z nich vychází kořínky, které prorůstají zdí a vytváří na ní vějíře jako obrazce z ilustrací Pavla Čecha.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2020-02-26]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Sklepeni_pod_orli_ulici/sklepeni_pod_orli_ulici_4.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze