Brno

Předchozí Zpět Následující

Tady je! Zrůdné slepé Pikaču! Zahnízdilo se na okraji města a hromadí tu odpadky. Vsadím se, že nikdo z hráčů Pokemon go neulovil tak velkou obludu jako my! Brno, CZE 18. 9. 2016

Tady je! Zrůdné slepé Pikaču! Zahnízdilo se na okraji města a hromadí tu odpadky. Vsadím se, že nikdo z hráčů Pokemon go neulovil tak velkou obludu jako my!Tady je! Zrůdné slepé Pikaču! Zahnízdilo se na okraji města a hromadí tu odpadky. Vsadím se, že nikdo z hráčů Pokemon go neulovil tak velkou obludu jako my!Tady je! Zrůdné slepé Pikaču! Zahnízdilo se na okraji města a hromadí tu odpadky. Vsadím se, že nikdo z hráčů Pokemon go neulovil tak velkou obludu jako my!Tady je! Zrůdné slepé Pikaču! Zahnízdilo se na okraji města a hromadí tu odpadky. Vsadím se, že nikdo z hráčů Pokemon go neulovil tak velkou obludu jako my!
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-02-17]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Skleniky_za_ulici_kikrleho/skleniky_za_ulici_kikrleho_49.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze