Brno

Předchozí Zpět Následující

Příbuzný brambory - lilek černý sice obsahuje jedovatý solanin, ale občas bývá konzumován jako droga, lék a v nouzi i jako potravina. Brno, CZE 18. 9. 2016

Příbuzný brambory - lilek černý sice obsahuje jedovatý solanin, ale občas bývá konzumován jako droga, lék a v nouzi i jako potravina. Příbuzný brambory - lilek černý sice obsahuje jedovatý solanin, ale občas bývá konzumován jako droga, lék a v nouzi i jako potravina. Příbuzný brambory - lilek černý sice obsahuje jedovatý solanin, ale občas bývá konzumován jako droga, lék a v nouzi i jako potravina. Příbuzný brambory - lilek černý sice obsahuje jedovatý solanin, ale občas bývá konzumován jako droga, lék a v nouzi i jako potravina.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-07-21]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Skleniky_za_ulici_kikrleho/skleniky_za_ulici_kikrleho_43.jpg&typzarizeni=c.
 
Desktopová verze | Mobilní verze