Brno

Předchozí Zpět Následující

Ruční vrátek byl přestavěn na elektrický pohon. Otáčením navíjel ocelová lanka, která přes systém kladek nadzdvihávala skleněné panely a umožňovala tak výměnu vzduchu ve skleníku. Brno, CZE 18. 9. 2016

Ruční vrátek byl přestavěn na elektrický pohon. Otáčením navíjel ocelová lanka, která přes systém kladek nadzdvihávala skleněné panely a umožňovala tak výměnu vzduchu ve skleníku.Ruční vrátek byl přestavěn na elektrický pohon. Otáčením navíjel ocelová lanka, která přes systém kladek nadzdvihávala skleněné panely a umožňovala tak výměnu vzduchu ve skleníku.Ruční vrátek byl přestavěn na elektrický pohon. Otáčením navíjel ocelová lanka, která přes systém kladek nadzdvihávala skleněné panely a umožňovala tak výměnu vzduchu ve skleníku.Ruční vrátek byl přestavěn na elektrický pohon. Otáčením navíjel ocelová lanka, která přes systém kladek nadzdvihávala skleněné panely a umožňovala tak výměnu vzduchu ve skleníku.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-02-17]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Skleniky_za_ulici_kikrleho/skleniky_za_ulici_kikrleho_38.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze