Brno

Předchozí Zpět Následující

Původně jich bylo dokonce patnáct, dva jsou ale už ve skleníkovém nebi. Za povšimnutí stojí elegantní šikmé krčky propojující velké skleníky. Brno, CZE 18. 9. 2016

Původně jich bylo dokonce patnáct, dva jsou ale už ve skleníkovém nebi. Za povšimnutí stojí elegantní šikmé krčky propojující velké skleníky.Původně jich bylo dokonce patnáct, dva jsou ale už ve skleníkovém nebi. Za povšimnutí stojí elegantní šikmé krčky propojující velké skleníky.Původně jich bylo dokonce patnáct, dva jsou ale už ve skleníkovém nebi. Za povšimnutí stojí elegantní šikmé krčky propojující velké skleníky.Původně jich bylo dokonce patnáct, dva jsou ale už ve skleníkovém nebi. Za povšimnutí stojí elegantní šikmé krčky propojující velké skleníky.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-02-15]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Skleniky_za_ulici_kikrleho/skleniky_za_ulici_kikrleho_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze