Brno

Předchozí Zpět Následující

Opuštěné skleníky poklidně obrůstají i prorůstají plevelem. Učni ani studenti už je neuklízí, možná ale poslouží žákům Montessori školy. Brno, CZE 16. 9. 2016

Opuštěné skleníky poklidně obrůstají i prorůstají plevelem. Učni ani studenti už je neuklízí, možná ale poslouží žákům Montessori školy.Opuštěné skleníky poklidně obrůstají i prorůstají plevelem. Učni ani studenti už je neuklízí, možná ale poslouží žákům Montessori školy.Opuštěné skleníky poklidně obrůstají i prorůstají plevelem. Učni ani studenti už je neuklízí, možná ale poslouží žákům Montessori školy.Opuštěné skleníky poklidně obrůstají i prorůstají plevelem. Učni ani studenti už je neuklízí, možná ale poslouží žákům Montessori školy.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-10-22]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Skleniky_pod_ulici_lany/skleniky_pod_ulici_lany_6.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze