Brno

Předchozí Zpět Následující

Původně byl areál školy zaplněn zahradami a ovocnými sady. Po pěti letech se krajina za plotem mění v džungli. Tuny zralých jablek padají do vysoké trávy a spokojeně tlejí. Brno, CZE 16. 9. 2016

Původně byl areál školy zaplněn zahradami a ovocnými sady. Po pěti letech se krajina za plotem mění v džungli. Tuny zralých jablek padají do vysoké trávy a spokojeně tlejí.Původně byl areál školy zaplněn zahradami a ovocnými sady. Po pěti letech se krajina za plotem mění v džungli. Tuny zralých jablek padají do vysoké trávy a spokojeně tlejí.Původně byl areál školy zaplněn zahradami a ovocnými sady. Po pěti letech se krajina za plotem mění v džungli. Tuny zralých jablek padají do vysoké trávy a spokojeně tlejí.Původně byl areál školy zaplněn zahradami a ovocnými sady. Po pěti letech se krajina za plotem mění v džungli. Tuny zralých jablek padají do vysoké trávy a spokojeně tlejí.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-10-15]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Skleniky_pod_ulici_lany/skleniky_pod_ulici_lany_4.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze