Brno

Předchozí Zpět Následující

Vydatné osvětlení zase umožňovalo pěstovat rostliny ve dne i v noci pro dosažení hypertrofních rozměrů nebo vysokých koncentrací účinných látek. Brno, CZE 16. 9. 2016

Vydatné osvětlení zase umožňovalo pěstovat rostliny ve dne i v noci pro dosažení hypertrofních rozměrů nebo vysokých koncentrací účinných látek.Vydatné osvětlení zase umožňovalo pěstovat rostliny ve dne i v noci pro dosažení hypertrofních rozměrů nebo vysokých koncentrací účinných látek.Vydatné osvětlení zase umožňovalo pěstovat rostliny ve dne i v noci pro dosažení hypertrofních rozměrů nebo vysokých koncentrací účinných látek.Vydatné osvětlení zase umožňovalo pěstovat rostliny ve dne i v noci pro dosažení hypertrofních rozměrů nebo vysokých koncentrací účinných látek.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-05-23]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Skleniky_pod_ulici_lany/skleniky_pod_ulici_lany_28.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze