Brno

Předchozí Zpět Následující

Naproti tomu drátěné stolice na květináče by dobře nahradily třeba postel. Naštěstí je areál hlídaný a využívaný, takže tu nikdo nespává. Brno, CZE 16. 9. 2016

Naproti tomu drátěné stolice na květináče by dobře nahradily třeba postel. Naštěstí je areál hlídaný a využívaný, takže tu nikdo nespává.Naproti tomu drátěné stolice na květináče by dobře nahradily třeba postel. Naštěstí je areál hlídaný a využívaný, takže tu nikdo nespává.Naproti tomu drátěné stolice na květináče by dobře nahradily třeba postel. Naštěstí je areál hlídaný a využívaný, takže tu nikdo nespává.Naproti tomu drátěné stolice na květináče by dobře nahradily třeba postel. Naštěstí je areál hlídaný a využívaný, takže tu nikdo nespává.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2018-10-15]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Skleniky_pod_ulici_lany/skleniky_pod_ulici_lany_20.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze