Brno

Předchozí Zpět Následující

Velkolepé schodiště již desítky let trpí osamělostí a prázdnotou. Nikdo je neudržuje a žulové stupně pomalu zapadávají listím. Brno, CZE 4. 5. 2014

Velkolepé schodiště již desítky let trpí osamělostí a prázdnotou. Nikdo je neudržuje a žulové stupně pomalu zapadávají listím.Velkolepé schodiště již desítky let trpí osamělostí a prázdnotou. Nikdo je neudržuje a žulové stupně pomalu zapadávají listím.Velkolepé schodiště již desítky let trpí osamělostí a prázdnotou. Nikdo je neudržuje a žulové stupně pomalu zapadávají listím.Velkolepé schodiště již desítky let trpí osamělostí a prázdnotou. Nikdo je neudržuje a žulové stupně pomalu zapadávají listím.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-10-15]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Severni_podchod_pod_malomerickym_nadrazim/severni_podchod_pod_malomerickym_nadrazim_16.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze