Brno

Předchozí Zpět Následující

Nejlépe uzavřenou místnost vyplňují z větší části rozvodné skříně. Podlahu kryjí profilované gumové pásy, které bývaly dříve k vidění také v brněnských tramvajích. Brno, CZE 15. 10. 2017

Nejlépe uzavřenou místnost vyplňují z větší části rozvodné skříně. Podlahu kryjí profilované gumové pásy, které bývaly dříve k vidění také v brněnských tramvajích.Nejlépe uzavřenou místnost vyplňují z větší části rozvodné skříně. Podlahu kryjí profilované gumové pásy, které bývaly dříve k vidění také v brněnských tramvajích.Nejlépe uzavřenou místnost vyplňují z větší části rozvodné skříně. Podlahu kryjí profilované gumové pásy, které bývaly dříve k vidění také v brněnských tramvajích.Nejlépe uzavřenou místnost vyplňují z větší části rozvodné skříně. Podlahu kryjí profilované gumové pásy, které bývaly dříve k vidění také v brněnských tramvajích.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-09-21]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Rozvodna_tovarny_kras/rozvodna_tovarny_kras_6.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze