Brno

Předchozí Zpět Následující

Odstřižených drátů je tu povícero. Zejména v protilehlé budově rozvodny, sloužící příležitostně jako nocležiště drogově závislých lumpenproletářů. Brno, CZE 15. 10. 2017

Odstřižených drátů je tu povícero. Zejména v protilehlé budově rozvodny, sloužící příležitostně jako nocležiště drogově závislých lumpenproletářů.Odstřižených drátů je tu povícero. Zejména v protilehlé budově rozvodny, sloužící příležitostně jako nocležiště drogově závislých lumpenproletářů.Odstřižených drátů je tu povícero. Zejména v protilehlé budově rozvodny, sloužící příležitostně jako nocležiště drogově závislých lumpenproletářů.Odstřižených drátů je tu povícero. Zejména v protilehlé budově rozvodny, sloužící příležitostně jako nocležiště drogově závislých lumpenproletářů.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-09-21]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Rozvodna_tovarny_kras/rozvodna_tovarny_kras_4.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze