Brno

Předchozí Zpět Následující

Na místě někdejší vrátnice zeje nechráněný průjezd, kterým do areálu proudí chodci (zkracující si tudy cestu na Poříčí), zlotřilci i policisté, kteří tu mají vždycky, co na práci. Všechny hlídá mlčenlivý tlampač, kterému už dávno odstřihli dráty. Brno, CZE 15. 10. 2017

Na místě někdejší vrátnice zeje nechráněný průjezd, kterým do areálu proudí chodci (zkracující si tudy cestu na Poříčí), zlotřilci i policisté, kteří tu mají vždycky, co na práci. Všechny hlídá mlčenlivý tlampač, kterému už dávno odstřihli dráty.Na místě někdejší vrátnice zeje nechráněný průjezd, kterým do areálu proudí chodci (zkracující si tudy cestu na Poříčí), zlotřilci i policisté, kteří tu mají vždycky, co na práci. Všechny hlídá mlčenlivý tlampač, kterému už dávno odstřihli dráty.Na místě někdejší vrátnice zeje nechráněný průjezd, kterým do areálu proudí chodci (zkracující si tudy cestu na Poříčí), zlotřilci i policisté, kteří tu mají vždycky, co na práci. Všechny hlídá mlčenlivý tlampač, kterému už dávno odstřihli dráty.Na místě někdejší vrátnice zeje nechráněný průjezd, kterým do areálu proudí chodci (zkracující si tudy cestu na Poříčí), zlotřilci i policisté, kteří tu mají vždycky, co na práci. Všechny hlídá mlčenlivý tlampač, kterému už dávno odstřihli dráty.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-09-21]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Rozvodna_tovarny_kras/rozvodna_tovarny_kras_3.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze