Brno

Předchozí Zpět Následující

Jednou z takových pozůstalých trosek je původní rozvodna továrny, ukrytá ve stínu stromů a paneláků v těsné blízkosti původní vrátnice z Veletržní ulice. Brno, CZE 15. 10. 2017

Jednou z takových pozůstalých trosek je původní rozvodna továrny, ukrytá ve stínu stromů a paneláků v těsné blízkosti původní vrátnice z Veletržní ulice.Jednou z takových pozůstalých trosek je původní rozvodna továrny, ukrytá ve stínu stromů a paneláků v těsné blízkosti původní vrátnice z Veletržní ulice.Jednou z takových pozůstalých trosek je původní rozvodna továrny, ukrytá ve stínu stromů a paneláků v těsné blízkosti původní vrátnice z Veletržní ulice.Jednou z takových pozůstalých trosek je původní rozvodna továrny, ukrytá ve stínu stromů a paneláků v těsné blízkosti původní vrátnice z Veletržní ulice.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-09-21]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Rozvodna_tovarny_kras/rozvodna_tovarny_kras_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze