Brno

Předchozí Zpět Následující

V rouře je čisto a skoro útulno. Malé loužičky dávají tušit, že voda tu přecejenom občas proudí. Ale co je to tam vzadu, že by nějaká podzemní víla? Něco se tam hýbe a vzdaluje, horem pádem pospícháme kupředu. Brno, CZE 6. 8. 2015

V rouře je čisto a skoro útulno. Malé loužičky dávají tušit, že voda tu přecejenom občas proudí. Ale co je to tam vzadu, že by nějaká podzemní víla? Něco se tam hýbe a vzdaluje, horem pádem pospícháme kupředu.V rouře je čisto a skoro útulno. Malé loužičky dávají tušit, že voda tu přecejenom občas proudí. Ale co je to tam vzadu, že by nějaká podzemní víla? Něco se tam hýbe a vzdaluje, horem pádem pospícháme kupředu.V rouře je čisto a skoro útulno. Malé loužičky dávají tušit, že voda tu přecejenom občas proudí. Ale co je to tam vzadu, že by nějaká podzemní víla? Něco se tam hýbe a vzdaluje, horem pádem pospícháme kupředu.V rouře je čisto a skoro útulno. Malé loužičky dávají tušit, že voda tu přecejenom občas proudí. Ale co je to tam vzadu, že by nějaká podzemní víla? Něco se tam hýbe a vzdaluje, horem pádem pospícháme kupředu.
   
Koupit obrázek

Předchozí Zpět Následující

Kliknutím na levou čtvrtinu obrázku lze přejít na předchozí obrázek, kliknutím na pravou čtvrtinu na následující. Zbývající středová plocha obrázku slouží jako odkaz pro zvětšení na plnou šířku prohlížeče.

 
Citace: Kalina, J., Sloupová, K., Vérteši, M., Druhé Brno [online]. Jiří Kalina, 2014 [cit. 2019-08-20]
Dostupné z: http://druhebrno.smerem.cz/index.php?stranka=obrazek.php&obr=Temata/Propustek_v_malomericich/propustek_v_malomericich_2.jpg.
 
Desktopová verze | Mobilní verze